Hubertus kereszt 2003

Hubertus kereszt 2003

  Arany fokozat
Ádám Jenõ Maderspach Viktor Vadászklub, VKE
Bálint István Kettõs-Kõrösmenti Vadásztársaság
Bán György VKE
Bányai Kálmán HM Bp-i Erdõgazdaság Rt. Bujáki Erdészeti I.
Bátori Ferenc Mátra Természetvédõ Vadásztársaság
Cekon János FVM BAZ megyei FM Hivatala
Csada Ferenc VKE
Csengõdi Ottó OMVK Nógrád megyei Területi Szervezete
Csiki Árpád Marcal-völgyi Sólyom Vadásztársaság
Deák Gábor VADCOOP Bérkilövõ Vadásztársaság
Debreczeni Károly Kettõs-Kõrösmenti Vadásztársaság
Dobos János Balaton Vadásztársaság, Nagycsepely
Farkas László Vámosgyõrki Kittenberger Vadásztársaság
Fehér Péter OMVK Komárom-Esztergom megyei Területi Szervezete
Gyekiczki Pál Táncsics Vadásztársaság
Harangozó Lajos Karádi Kossuth Vadásztársaság
Havelant János Hidegvölgyi Vadásztársaság
Hekler Tibor Förster és Förster Kft.
Heves János Szent László Vadásztársaság
Dr. Hévízi István Kunság Vadásztársaság
Hidvégi Attila Vizimalom Vadásztársaság
Horváth János Szent László Vadásztársaság
Horváth Zoltán Beledi Nimród Vadásztársaság
Hossó Antal Aranyos és Vidéke Vadásztársaság
Id. Hrabovszki János Nimród Vadásztársaság
Ifkovics László Fejértó Vadásztársaság
Kérges József Fekete István Vadásztársaság
Kertész János OMVK Baranya megyei Területi Szervezete
Kiss József Somogy megyei Vadászok Szövetsége
Dr. Kiss László OMVK Baranya megyei Területi Szervezete
Kiss Pál Hubertus Vadásztársaság
Kovács József Magyaregresi Hubertus Vadásztársaság
Kovács Jenõ Marcal-völgyi Sólyom Vadásztársaság
Kovács Péter Hajag vidéki Vadásztársaság
Kovács Kálmán Hidegvölgyi Vadásztársaság
Kozma Sándor Marcal-Bitvaközi Vadásztársaság
Kõszegi László Patkó-Tó Vadásztársaság
Köveskúti György VKE
Krepsz Károly Szalkszentmárton Petõfi Vadásztársaság
Lurcza István Csalit Vadásztársaság
Mosóczki László Mikei Földtulajdonosok Vadásztársaság
Pálinkás György Bajai Szakszervezeti Vadásztársaság
Pap Lajos VKE
Pata József Fajsz-Miske Egyesült Vadásztársaság
Pataki István Október 6. Vadásztársaság
Dr. Péti Miklós Hajag vidéki Vadásztársaság
Rabi Attila Szalkszentmárton Petõfi Vadásztársaság
Réti László Õ.S.B. Vadásztársaság
Rosta Dezsõ Bogyoszlói Vadásztársaság
Dr. Sárközi Ferenc OMVK Baranya megyei Területi Szervezete
Sas Emil SEFAG Rt.
Seres Gábor Október 6. Vadásztársaság
Stolnik Zlatko OMVK Baranya megyei Területi Szervezete
Dr. Szajki László (Postumust) Sióvölgye Vadásztársaság
Szakály Károly Jagdfarm Kft.
Tapazdi Sándor OMVK
Tóth Lajos (Postumust) Szánas Vadásztársaság
Tóth József OMVK Nógrád megyei Területi Szervezete
Utasi Balázs Kecskemét Városi Vadásztársaság
Varga Miklós Rákóczi Ferenc Vadásztársaság
Vas Lõrinc Kislõdi E.B.T.
Vigvári Ernõ Bagosi Vadásztársaság
Zsobrák Tibor Kadarkút és Vidéke Földtulajdonosainak Vadásztársasága

Ezüst fokozat

Auerbach György Hajag vidéki Vadásztársaság
Baji László Október 6. Vadásztársaság
Id. Balogh Béla Október 6. Vadásztársaság
Dr. Balogh Ágnes OMVK Nógrád megyei Területi Szervezete
Barna István Bátaszéki Vadászegylet
Barta István Október 6. Vadásztársaság
Bartha Gábor Darányi Új Élet Vadásztársaság
Bereczki János Kötegyáni Vadásztársaság
Dr. Bilonka Béla Karasica Völgye Vadásztársaság
Csaplár Gábor Október 6. Vadásztársaság
Csizek Róbert HM Bp-i Erdõgazdaság Rt. Bujáki Erdészeti I.
Dolog Pál Békés megyei Vadászszövetség
Id. Dukkon Jenõ Péter Hatosfa Vadászegylet
Farkas Gyula Somogy megyei Hivatásos Vadászok
Fejes Zoltán Diana Vadásztársaság
Fluck Dénes VKE
Gellény Lajos Kötegyáni Vadásztársaság
Gulyás Pál (Postumus) Kecskemét Városi Vadásztársaság
Hajdú Gyula VADCOOP Bérkilövõ Vadásztársaság
Hegedüs József Móra Ferenc Vadásztársaság
Hegedûs László Kiskunfélegyházi Róna Vadásztársaság
Kasik Mihály Táncsics Vadásztársaság
Kelemen Mihály Október 6. Vadásztársaság
Kiss János Dózsa Vadásztársaság
Kónya Lajos Október 6. Vadásztársaság
Koren Csaba OMVK Nógrád megyei Területi Szervezete
Kovács Imre "Cseralja" Vadásztársaság
Lukácsffy Endre Jánoshalmi Vadásztársaság
id. Megyeri János Október 6. Vadásztársaság
Mukli László Paksi Úttörõ Vadásztársaság
Nagy Jenõ Péter Bogyoszlói Vadásztársaság
Nagy László VKE
Németh József Kanázsvár Vadásztársaság
Páris István OMVK Nógrád megyei Területi Szervezete
Pazsitka Ferenc Rákóczi Ferenc Vadásztársaság
Peczelák Lajos Dózsa Vadásztársaság
Petrik János VKE
id. Pocsai Imre Október 6. Vadásztársaság
id. Püski Ferenc Október 6. Vadásztársaság
Ságodi István Fejértó Vadásztársaság
Sallai László FVM BAZ megyei FM Hivatala
Sárdi Lajos Kaposvári Gyõzelem Vadásztársaság
Seibenhoffer Antal Hajag vidéki Vadásztársaság
Szuszekár István Október 6. Vadásztársaság
Tar János Október 6. Vadásztársaság
Tokaji Mihály Október 6. Vadásztársaság
Tolmács Ferenc Szánas Vadásztársaság
Id. Varga János Kelecsényi Vadász és Természetvédõ Egyesület
Vitális Mihály Táncsics Vadásztársaság

Bronz fokozat

Ábrahám Gábor Tanulmányi Erdõgazdaság Rt.
Balla Sámuel Tarnamérai "Tarnamente" Vadásztársaság
Balogh Gábor Kék Madár Vadásztársaság
Berzéki László Maderspach Viktor Vadászklub, VKE
Dombai János VKE
Godzsák Tibor Zempléni Hubertus Vadásztársaság
Hajdú László Ceglédi Vadászklub
Imre János Ceglédi Vadászklub
Jaksa Ferenc Fejértó Vadásztársaság
Kiss László Hajag vidéki Vadásztársaság
Kovács Lajos Diana Vadásztársaság
Kugler András Hajag vidéki Vadásztársaság
Makranczi István "Cseralja" Vadásztársaság
Micsku Zoltán Völgységi Nimród Vadásztársaság
Mozga Béla Hubertus Vadásztársaság
Nagy Zoltán Hubertus Vadásztársaság
Pápa Ferenc Fertõtáj Vadásztársaság
Papp Árpád Fonyódi Aranyhíd Vadásztársaság
Sárdi Gyula Magyaregresi Hubertus Vadásztársaság
Dr. Selmeczi József Maderspach Viktor Vadászklub
Sipos Zoltán Völgységi Nimród Vadásztársaság
Stark Miklós László Tanulmányi Erdõgazdaság Rt.
Szabó Pál Szánas Vadásztársaság
Szentes László VADCOOP Bérkilövõ Vadásztársaság
Varga Gábor Ceglédi Vadászklub, VKE
Vágó Béla Diana Vadásztársaság
Váradi Alfréd Tarnamérai "Tarnamente" Vadásztársaság

Vadászati Kulturális Egyesület - Minden jog fenntartva.